Відгуки про Study Group

Хочу подякувати компанії  «Study Group» завдяки якій я поступила. За їх високий професіоналізм, а саме — допомогу у виборі навчального закладу, приготуванні документів, налагодженні усіх питань з університетом.

Вікторія Луцько

Велике Дякую вашій організації «Study Group» за чудові можливості які я отримала, відвідала міжнародні заходи, відпочила в Любліні та Кракові, доторкнулась до історії та традиції Польщі. Особливо хочу підкреслити хороший рівень навчання на курсах польської мови, чудову, часом веселу атмосферу на заняттях. Особливо дякую пані Krystyna Frolowa за професіоналізм та бажання допомогти і пані Galinka Vovk за допомогу у вирішенні всіх проблем з документами. Нехай праця приносить Вам задоволення, гарних учнів та добробуту, буду сумувати..)))

Оксана Раба

Дуже вдячна вам за допомогу при поступленні сина в Опольський політехнічний університет.Коли ми звернулись до вас, ви нам дали вичерпні відповіді на всі наші запитання.Оформили нам документи які необхідні при вступі. Також син пройшов у вас курси по вивченню польської мови. Ми з сином дуже задоволенні,що звернулись саме до вас. У вашій спілці професійний, дружній колектив, всім дякую.

Галина Цимбала

Дякуємо за насичені позитивом канікули в Зимовому таборі-були і майстер-класи, і прогулянки у Стрийському парку, і мультфільми, і ,звичайно, похід у Дитячу планету! Ви — молодці!! Сподіваємося на зустріч на літніх канікулах!

 

Andrey Bondarenko

Дякуємо, що Ви любите свою справу! Навчатись з Вами це — відпочинок)))

 

Володимир Воронюк

Власник  Клубу Активного Відпочинку Адреналін(KAVA)

Цікаві пропозиції, відмінний персонал та чудовий підхід до клієнта!

 

 

Юрій Кришталько

Була сестричка минулого року в таборі і на цей рік вже забронювали місце. Дякуємо за насичений відпочинок, який пройшов з користю!

Єва Марченко

Надійна компанія!!! Завжди все чітко і без жодних несподіванок 🙂Рекомендую!!!

Witalij Lviv

Дякуємо за гарно проведений час наших дітей! Доня приїхала з гарним настроєм, морем вражень, новими навичками та головне це нові друзі! Дякуємо викладачам, які піклувались про дітей та вчили їх та організаторам. Вже чекаємо наступного року, щоб знову відвідати табір!

Albina Korenchuk

Син відвідував літній табір. Дуже задоволений, насичена програма,кваліфіковані викладачі, море позитивних вражень. Наступного літа плануємо скористатися вашими послугами.Дякуємо за хороший відпочинок.

Ольга Федуняк 

Поступила на навчання в Польщу, все завдяки компанії «Study Group» . Прийшла до них і вони мені у всьому допомогли, також пройшла курс польської мови. Заняття завжди цікаві, веселі. Працюють професіонали. Дякую, що ви є! Рекомендую всім)))

Уляна Єсип

Непогано дають матеріал, пройшов мовні курси і ними задоволений. Відправив ще й свою дружину 🙂
Навчання ведеться не тільки за загальними принципами «як у школі», але ще й в ігровій формі, також дають читати книжки зі свої бібліотечки (за бажанням учня, звісно, і з обов’язковим поверненням літератури назад).

Сергей Поваров

Заняття супер, викладач так легко і просто пояснює матеріал. Рекомендую👍👍

Mariana Kleban

Вдячна за допомогу Study Group при поступленні в польський вуз моєму синові.Допомогли в виготовленні документів,провчили курс польської мови,хороші викладачі,всім задоволенні.

Надія Студенна