Програма навчання «Курси польської мови Study group»

Програма розрахована на тих, хто вивчає польську мову як іноземну або тільки планує почати навчання та передбачає вивчення польської мови, екскурсії і лекції з історії та культури Польщі.
Знання іноземної мови дуже цінується в сучасному світі — чим більше мов Ви знаєте, тим вище Ваша кваліфікація фахівця, тим самим ви можете претендувати на досить високооплачувану роботу. Якщо Ваші ділові партнери — поляки, без знання польської Вам не обійтися!

МЕТОДИКА НАВЧАННЯ

Розвиток розмовної польської мови — ключове завдання викладачів Центру європейської культури та освіти «Study group». Саме тому на заняттях приділяється максимальна увага до даного аспекту мови. Всього через кілька місяців Ви зможете швидко спілкуватися польською мовою.

ОПТИМАЛЬНИЙ КІЛЬКІСТЬ СЛУХАЧІВ

У групах займаються від 3 до 5 чоловік. Також Ви можете займатися індивідуально або разом з вашими співробітниками (корпоративне навчання).

ІНСТРУМЕНТИ ВИВЧЕННЯ

На заняттях використовуються матеріали затверджені Міністерством освіти і науки України та автентичні польські посібники. Крім посібників, на заняттях включаються відео- та аудіоматеріали, навчальні ігри — все те, що допоможе вивчити польську мову максимально швидко і якісно.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОБНИЙ УРОК

Переконайтеся в якості і ефективності вивчення польської мови в нашому центрі, відвідавши безкоштовний пробний урок.

РІВНІ НАВЧАННЯ

Podstawowy (A1, A2) — ознайомлення з поточними зверненнями, які використовують в щоденному побуті, ознайомлення з граматикою, зі спілкуванням в звичайних мовних ситуаціях, які вимагають простого обміну інформацією на відомі типові теми.

Progowy (B1) — передбачає правильну побудову простих речень на всім відомі теми з розширенням на висловлювання своєї думки, досвіду, опису подій, що відбуваються, з’ясування своїх очікувань і планів. Навчання і вдосконалення навичок письма, інтенсивне поповнення словникового запасу, шляхом читання текстів з польської літератури, газет і журналів.

ŚredniOgólny (B2) — спрямований на максимально широке розуміння мови і вміння висловлювати, виражати свої думки з легкістю і, в той же час, правильно, без запинок і пауз, вміти підтримувати розмову на абстрактні теми, висловлювати своє ставлення до чого-небудь, приймати участь в різних дискусіях, відстоювати свою точку зору, вміти запропонувати вирішення тієї чи іншої проблеми.

ПІСЛЯ НАВЧАННЯ:

  • Ви зможете вільно розуміти усну і письмову польську мову;
  • Ви максимально розширите словниковий запас;
  • Ви опануєте усіма граматичними і лексичними нормами польської мови;
  • Ви зможете розмовляти без акценту польською мовою;
  • Ви зможете використовувати польську мову як засіб живого і невимушеного спілкування.