Запрошуємо старшокласників, студентів і батьків відвідати виставку «Форум Освіти та Кар’єри», що відбудеться у торговому центрі FORUM LVIV.

Кожен бажаючий матиме змогу отримати інформацію про можливості освіти в Україні та за кордоном безпосередньо від представників як українських, так і закордонних навчальних закладів.

На сьогодні, багато українських студентів поступає до закордонних ВНЗ. За останній рік їх кількість збільшилося, але наша ціль донести до абітурієнтів, що в Україні є гідні навчальні заклади, які дають відмінні знання.

Тому ми прийняли рішення організувати «Форум Освіти та Кар’єри», для того, щоб потенційні студенти мали можливість отримати вичерпну інформацію перед усім про українські ВНЗ, в яких зможуть отримати майбутню професію чи спеціальність, а студенти-випускники ознайомились з вакантними напрямками та спеціальностями, що допоможе їм отримати хороше місце праці в Україні. На виставку також будуть запрошені ВНЗ  з Європи, які поділяться навчальним досвідом та за презентують свою діяльність.

Формула співпраці є доволі простою: студент отримує освіту за допомогою роботодавця, а роботодавець в свою чергу гарантовано отримає фахівця по закінченню терміну навчання.

Пріоритетним завданням «Форуму Освіти та Кар’єри – 2018» є поєднана співпраця між студентом та бізнесом.

Освіта — один з базових аспектів «капіталу» кожної людини, який визначає її спосіб конкурувати на ринку праці, який приймає все більше глобальний характер. Закордонна освіта є дуже чітко націлена на потреби роботодавців а міжнародна мобільність в освіті вже давно стала світовим стандартом.

Мета виставки:

  • залучення суспільного інтересу до освіти, пропаганда досягнень України в цій сфері, формування єдиного українського освітнього простору;

— Обмін професійним досвідом

— презентація наукових робіт та презентацій

— підняття іміджу і престижу якісної конкурентоздатної освіти

  • інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном;
  • поширення інформації про вакансії і консультування з проблем працевлаштування;
  • інформування молоді про можливості отримання якісної професійної освіти в Україні та за кордоном безпосередньо від представників ВНЗ:

— що сприятиме встановленню контактів, збагаченню досвідом й допоможе молоді розібратись в різноманітті вузів, наочно оцінити їх пропозиції

— дозволить обрати ту професію, якою прагне оволодіти абітурієнт і той заклад , де він хоче здобувати знання

Інформація про виставку

Тих, кого цікавить навчання в Україні, запрошуємо відвідати виставку «Форум  Освіти та кар’єри – 2018», в якій будуть представлені українські та іноземні вищі навчальні заклади.

Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, відвідувачі будуть мати можливість прослухати тематичні семінари та презентації від представників вищих навчальних закладів, а також  провідних роботодавців в Україні.

Дана виставка стане масовим просвітницьким заходом для студентів навчальних закладів всіх рівнів акредитації та випускників.

 

У виставці «Форум  Освіти та Кар’єри»  братимуть участь навчальні заклади і організації Чехії, Польщі, Німеччини, Латвії, Литви, Естонії.

У виставці беруть участь представники освітніх агенцій, а також провідні роботодавці в Україні, які готові вкладати зусилля та надавати допомогу своїм потенційним працівникам.

 

Виставка розрахована на тих людей, які хотіли б навчатися як в Україні, так і за кордоном, а також тих, кого цікавлять програми вивчення іноземних мов, середня освіта в Україні або за кордоном, та, звичайно, працевлаштування.

Вхід на виставку БЕЗКОШТОВНИЙ